telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Семен Салатенко побажав журналістам творчих перемог, реалізації найсміливіших задумів

7 червня голова обласної ради Семен Салатенко у невимушеній обстановці зустрівся з журналістами обласних та районних ЗМІ.

Приводом до спілкування стало професійне свято представників четвертої влади, яке вони відзначали напередодні, та питання взаємовідносин

Від імені депутатського корпусу очільник ради щиро привітав присутніх з професійним святом - Днем журналіста, подякував за невтомні творчі будні, наполегливість і принциповість, за конструктивну критику діяльності як керівництва, так і депутатського корпусу облради.

Крім теплих слів вітання і побажання успіхів, добра, щастя, нових цікавих тем і вдячності від читачів чи глядачів, Семен Салатенко вручив Подяки обласної ради за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери та з нагоди професійного свята колективам телерадіокомпаній «АкадемТВ», «Відікон», обласних газет «Ваш шанс» та «Панорама», а також власному кореспонденту «УНІАН» у Сумській області Віталію Кохану.

Очільник обласних парламентарів обговорив з журналістами проблеми їхньої життєдіяльності, хід роздержавлення комунальних ЗМІ, відповів на запитання щодо діяльності обласної ради, ситуації у колективі газети «Сумщина», інші питання.

Наостанок зустрічі Семен Салатенко побажав творчих перемог, реалізації найсміливіших задумів.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top