telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Якість та безпечність продуктів – на контролі в депутатів Сумської обласної ради

7 червня заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна та начальник управління майном обласної ради Микола Коваленко відвідали комунальне підприємство Сумської обласної ради «Лабораторія контролю за якістю харчових продуктів» та мали розмову з його працівниками, оглянули приміщення й обладнання, на якому здійснюються необхідні вимірювання.

На п’ятій сесії обласної ради, яка відбулася 2 червня, було прийнято рішення реорганізувати це комунальне підприємство шляхом перетворення у комунальну установу обласної ради «Лабораторія контролю за якістю продуктів».

Як пояснив Микола Коваленко, це зроблено з метою підвищення контролю за якістю та безпечністю харчових продуктів.

- До депутатів обласної ради звернулися працівники лабораторії, - говорить Лілія Ричкіна, - з проханням посприяти поліпшенню роботи комунального підприємтва. Спільно вивчивши питання, й було вирішено провести реорганізацію. Рішенням сесії встановлено термін перетворення – це займе шість місяців.

Доручено управлінню майном обласної ради утворити комісію з реорганізації КП СОР «Лабораторія контролю за якістю харчових продуктів», розробити статут нової установи, з’ясувати фінансові питання.

Новостворена установа, як і до цього реорганізоване підприємство, продовжить займатися в області вимірюваннями у сфері контролю якості та безпеки продуктів харчування, обліку енергетичних і матеріальних ресурсів.

Контроль за рішенням обласної ради покладено на постійну депутатську комісію з питань спільної власності територіальних громад та приватизації.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top