telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Журналістський прес-тур до Тростянецького лісгоспу

Укотре до Дня журналіста Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з обласним комітетом лісівничої профспілки запросило майстрів пера до традиційного прес-туру на лісогосподарські підприємства області.

Головними учасниками заходу стали редактори-ветерани ЗМІ області – члени громадської організації «Обласна гільдія редакторів-ветеранів ЗМІ», з якою Сумське ОУЛМГ поєднує давня співпраця. До складу гільдії входить більше 30 екс-редакторів обласних і районних газет. Вони відомі в регіоні журналісти, серед них лауреати багатьох творчих змагань, члени Національних спілок письменників і журналістів України, володарі почесних звань.

З роботою лісівників колишні редактори обізнані не з чуток, а з власного досвіду багаторічної праці, адже шпальти місцевих, свого часу очолюваних ними газет, постійно висвітлюють діяльність лісогосподарських підприємств області. Цього разу шлях журналістського прес-туру проліг до Тростянецького лісгоспу. З роботою підприємства їх познайомив директор лісгоспу Віктор Зубко.

Після екскурсу в історію створення і становлення підприємства учасники заходу перейшли до справ практичних – знайомства з діяльністю лісгоспу. І з перших кроків пішохідного туру територією підприємства вочевидь пересвідчилися, що екскурсія буде досить цікавою. Увазі медійників тростянецькі лісівники представили котельню, яка працює на відходах лісопиляння  на базі енергозберігаючого котла КВМ-400 та тирсосховище для накопичення тирси, показали нещодавно споруджену мийку для машин та систему телевізійного спостереження (ТСС) за лісовими масивами. Завершилась екскурсія по центральній садибі лісгоспу відвідуванням окраси і гордості підприємства – лісового розсадника Нескучанського лісництва, де на площі 2,5 га вирощується до 100 різновидів декоративних та основних лісо утворюючих порід. Про роботу розсадника розповів гостям помічник лісничого Нескучанського лісництва Михайло Красніков, який і опікується роботою цього дива природи.

Продовжився журналістський прес-тур переїздом до рекреаційної бази «Лісовичок» Литовського лісництва лісгоспу, яка знаходиться на березі річки «Ворскла». База вважається справжньою родзинкою лісгоспу, до послуг відпочиваючих тут павільйони, столики, спортивні майданчики. Зведено на базі і двоповерховий готель, де за європейськими зразками обладнано кімнати різного класу. Скрізь чистота і затишок, а головне – цілюще лісове повітря і кришталево числа річкова вода.

Дякуючи лісівникам за теплий прийом, голова гільдії редакторів-ветеранів Сумщини Олександр Козир зазначив: «Ми вкотре отримали масу позитивних вражень від зустрічі та спілкування з лісом і з людьми, які його плекають. Від відвідувань ваших підприємств завжди залишається відчуття особливого комфорту, спокою та надійності, яких так не вистачає в наш час. Ми знову і знову переконуємось, що лісового багатства нашої держави надійні господарі. А коли бачиш, що у Держави є справжні патріоти і професіонали своєї справи – це вселяє віру в світле майбутнє України!»

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top