telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Лілія Ричкіна детально ознайомила депутатів Ямпільської райради з діяльністю обласної ради

У роботі чергової сесії Ямпільської районної ради сьомого скликання взяла участь заступник голови Сумської обласної ради Лілія Ричкіна.

Депутати районної ради розглянули ряд питань порядку денного, головним з яких став розподіл коштів вільного залишку районного бюджету. Народні обранці спрямували кошти на ремонти закладів освіти, охорони здоров’я, культури та оздоровлення дітей. Зокрема - на ремонт системи опалення палацу культури в смт Свеса, даху Дружбівського НВК, туалетів Дружбівської ЗОШ №1, дахів в Ямпільських ЗОШ №1 та №2.

Після сесії до присутніх звернулась заступник голови Сумської обласної ради Лілія Ричкіна, яка детально ознайомила депутатів з роботою обласної ради та закликала активніше брати участь в обласних програмах з енергозбереження.

Окрім того, заступник голови обласної ради та лідер обласної організації Радикальної партії Лілія Ричкіна провела робочу зустріч з депутатами районної ради від РПЛ. На нараді обговорили можливість ремонту танцювального майданчика колишнього РБК в смт Ямпіль та інших громадських об’єктів у районному центрі за рахунок коштів, які виділені на здійснення діяльності депутатів обласної ради. 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top