telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Силами депутатів-укропівців Глухівському пологовому будинку було передане медобладнання

Минулої п’ятниці, 3 червня, пологовому будинку м. Глухів були передані окуляри для дітей (для фототерапії діткам з жовтяницею) та фетальний доплер L6С для вимірювання серцебиття плоду під час вагітності та в пологах.

Останній пристрій дозволить врятувати безліч життів новонародженим немовлятам. Усе це було реалізовано завдяки депутатам-укропівцям та керівникам дитячих садочків і батькам їхніх вихованців.

«У боротьбі за життя дітей ми повинні діяти дуже швидко, не втрачаючи ні секунди, і тепер за допомогою цього обладнання, ми можемо своєчасно надати всю необхідну невідкладну допомогу. Ми неймовірно вдячні всім, кого не залишають осторонь проблеми допомоги пологовому будинку, вдячні всім за допомогу, переоцінити яку просто неможливо», – сказала завідуюча пологовим будинком Наталія Зленко.

Депутат облради Марія Коняєва вважає, що пологові будинки потребують особливої уваги. Тому, говорить, вони і надалі планують не залишати цю тему, аби забезпечувати безпечне і щасливе народження нового покоління.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top