telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Почесна відзнака НСЖУ – лебединському журналісту-ветерану

3 червня Національна спілка журналістів України підбила підсумки щорічного творчого конкурсу до професійного свята медійників, визначивши переможців у низці номінацій.

Свій виступ перед чималою аудиторією представників ЗМІ з різних куточків України перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко розпочав такими ось словами: «Ще з першого дня, коли провела сина на службу в армію, почала писати щоденник, обливаючись слізьми від інформації про події у зоні АТО». Так написала у поданні на конкурс НСЖУ ветеран-газетяр Валентина Івашина із Сумщини. Її книжка «Щоденник солдатської матері» - добірка публіцистичних матеріалів та роздумів про війну на Сході стала однією з переможців у номінації «Кращий журналістський матеріал про події на Сході України (в зоні АТО)» і удостоєна Почесної відзнаки НСЖУ – найвищої відзнаки Національної спілки журналістів.

- Багато в тій книзі було особистого, та я наважилася обнародувати все до дрібниць, аби залишити правдивий слід насамперед страждань однієї з десятків тисяч українських солдатських матерів, – зазначила Валентина Івашина у своєму виступі перед колегами-газетярами, які зібралися того дня в приміщенні НСЖУ, що на Хрещатику в Києві, напередодні професійного свята - Дня журналіста України.

Відвертість найстаршої журналістки з Лебедина, мудрі поради молодшим колегам по перу отримали шквал оплесків. Потому були пропозиції Валентині Вікторівні дати інтерв’ю для ряду ЗМІ та сфотографуватися на згадку. Така увага закономірна, бо саме журналістка з Лебедина за свою унікальну творчу роботу була удостоєна Почесної відзнаки секретаріату НСЖУ.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top