telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

На розгдяді 5 сесії обласної ради – рекордна кількість питань

Рівно півсотні питань було внесено до порядку денного 5 сесії Сумської обласної ради. Їх рішення – важливі і невідкладні для повноцінного забезпечення життєдіяльності обласної територіальної громади. Однак не всі вони набрали необхідну кількість голосів.

А розпочалося пленарне засідання з приємної місії – голова обласних парламентарів Семен Салатенко привітав з днем народження колег по депутатському корпусу, які відзначають свої особисті свята 2 червня, Володимира Зубка і Костянтина Товстухи.

Голова обласної виборчої комісії Світлана Положій оприлюднила рішення комісії про набуття повноважень депутата обласної ради Дмитром Нагорним.

Далі народні обранці перейшли до озвучення депутатських запитів. Їх надійшло близько 40 і стосувалися різних проблем життєдіяльності наших громадян. Йшлося насамперед про виділення коштів на ремонт доріг, навчальних закладів, придбання медобладнання для місцевих закладів охорони здоров’я тощо. Усі підтримані запити будуть направлені керівникам області, правоохоронних органів.

Депутат Микола Березін слушно зауважив, що назріла необхідність провести реєстрацію всіх депутатських запитів, звернень, запитань за період сьомої каденції, вивчити ефективність їх виконання відповідними службами і організаціями. Депутат пояснив, що частина депутатських запитів залишається без відповіді. На що голова ради Семен Салатенко сказав, що на наступній сесії ради буде надано узагальнений аналіз реалізації депутатських запитів.

Народні обранці заслухали інформації в.о. прокурора Сумської області Ігоря Задоренка про стан законності та правопорядку в області та начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області про стан боротьби зі злочинністю та охорони публічного порядку і результати діяльності на території області Миколи Лушпієнка.

Після тривалої емоційної дискусії депутати підтримали зміни до важливих фінансових документів, а також низки програм, клопотання до Верховної Ради України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України депутатів обласної ради Володимира Гороха, Віктора Дубінки та Петра Нечмоні, а також своїм рішенням утворили комунальний заклад обласної ради «Сумський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», внесли зміни до складу постійної комісії обласної ради, схвалили тексти кількох звернень до керівництва держави. Розглянули інші питання.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 червня 2016, 08:17

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top