telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Триває підготовка до пленарного засідання п’ятої сесії Сумської обласної ради

Сьогодні, 1 червня, у Сумській обласній раді відбувся депутатський день. Депутати засідали у комісіях, фракціях, групах, відбулись депутатські збори та засідання президії ради.

На порядку денному майже півсотні важливих для життєдіяльності області питань. Зокрема зміни до бюджету та програми соціально-економічного розвитку.

В обговоренні зазначалось, що всі бюджети області виконані і перевиконані. Виконання дохідної частини за підсумками першого кварталу складає 24.6%, 1 млрд 3 млн гривень. За інформацією очільника обласного фінансового управління Олени Батраченко на 25% зменшується фінансування видатків на освіту. Депутати планують збільшити витрати на оздоровлення дітей, а також виділити кошти на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Планується, що на ці цілі протягом трьох років буде використано 57 тисяч гривень.

Обговорювали питання компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, мається на увазі учасників АТО, на автобусних маршрутах загального користування у межах області. Йшлося про можливість монетизації наданих пільг та прозорість використання виділених коштів.

На сесію буде винесено ряд майнових питань, кадрових, про створення конкурсних комісій з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад керівників підприємств, установ та закладів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Сумської області.

Також на порядку денному ряд звернень до вищого керівництва держави. Зокрема щодо недопущення безпідставного скорочення ліжкового фонду у медичних закладах області, необхідності розірвання торговельних відносин з Російською Федерацією, врегулювання на державному рівні питання фінансування дорожнього господарства, недопущення підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення та підприємств тощо.

Пленарне засідання п’ятої сесії Сумської обласної ради розпочне свою роботу о 10-ій ранку у четвер, 2-го червня. 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top