telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Семен Салатенко: «Усім дітям зичу міцного здоров’я!»

У День захисту дітей голова Сумської обласної ради та депутат обласної ради Сергій Нечаєв, інші поважні гості відвідали Сумську обласну дитячу клінічну лікарню. А саме відділення ортопедії, де на стаціонарному лікуванні перебувають діти після отриманих травм, переважно лежачі хворі.

- Діти цього відділення потребують особливої уваги, - наголосив Семен Салатенко, – то ж насамперед їм і всім дітям Сумщини – зичу міцного здоров’я, радості, успіхів, перемог, а ще - щоб виросли справжніми патріотами рідного краю і примножили своїми ділами і досягненнями його славу!

Гості подарували кожному малюкові набори солодощів. А улюблений мультяшний персонаж білий ведмідь, звичайно ж, побалував дітлахів морозивом.Малята зустрічали гостей радо, щиро дякували за смаколики.

Представники влади ознайомилися з умовами перебування маленьких пацієнтів, поспілкувалися з працівниками, які розповіли про нагальні потреби закладу. Лікарні, а особливо цьому відділенню, потрібен рентген-апарат.

- Я добре обізнаний з вашими запитами, - сказав очільник обласних парламентарів, - обласні депутати працюють над тим, аби знайти в обмеженому обласному бюджеті кошти на придбання необхідного медичного обладнання.

- У дитячій обласній лікарні працюють мужні і самовіддані люди з великою душею, які частинку свого серця віддають малим пацієнтам. Діти надихають творити добро та спонукають до нових досягнень. Тому святий обов’язок кожного з дорослих постійно дбати про належний рівень лікування і виховання, – наголосив наприкінці зустрічі Семен Салатенко.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top