telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Працювати разом на розвиток Сумщини

Голова Сумської обласної ради Семен Салатенко і Почесний громадянин Сум, голова громадської організації «Рада старійшин Сумщини» Анатолій Єпіфанов підписали Меморандум про співпрацю, чим засвідчили спільні наміри працювати на благо Сумщини.

У розмові Семен Салатенко повідомив, що ситуація в області наразі серйозна, регіон посідає одне з останніх місць з багатьох показників соціально-економічного розвитку. Очільник обласної ради зазначив, що готовий до співпраці і буде вдячний за допомогу та поради щодо подальшого розвитку регіону.

«Я виступаю за єдність, Тільки в єдності ми здолаємо всі ті виклики, які перед нами постали. Ми живемо на Сумщині і повинні все робити для її розвитку», - наголосив Семен Салатенко.

«Ми хочемо допомогти. Нам не потрібна влада, нам не потрібні посади. Є біль за Сумщину», - повідомив голова «Ради старійшин» Анатолій Єпіфанов.

Уже сьогодні «Рада старійшин» готова репрезентувати кілька інвестиційних проектів, які будуть розглянуті найближчим часом.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top