telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Лілія Ричкіна: «Обласна рада підтримає вимоги військових пенсіонерів щодо виплати їм справедливих пенсій»

На майдані Незалежності у Сумах 31 травня відбувся мітинг, організований громадськими організаціями, що об’єднують ветеранів військової служби. До них приєдналися ліквідатори аварії на ЧАЕС, інваліди, пенсіонери за віком. Словом, усі ті, хто на сьогодні має одне джерело фінансових надходжень – пенсію.

Виступаючі, а це були переважно люди далеко не молоді, колишні військовослужбовці, з обуренням говорили про, м’яко кажучи, не толерантне ставлення до них перших керівників управління Пенсійного фонду в Сумській області, про несправедливі, на їхню думку, пенсійні виплати, взагалі про складне життя хворих та інвалідів, про необхідність не на словах, а на ділі, боротьби з корупцією, особливо у Пенсійному фонді. Окремо мітингуючі вимагали від керівництва держави забезпечення виплати їм пенсій не Пенсійним фондом, а військовим відомством, як це було донедавна.

На думку заступника голови обласної ради Лілії Ричкіної, вимоги військових пенсіонерів у більшості справедливі. Адже не правильно, що люди, які по 30-40 років самовіддано служили на благо Вітчизни, не один рік провівши у польових умовах і далеко від рідних, отримавши чимало хвороб, сьогодні мають невеликі соціальні виплати.

На мітингу було прийнято рішення викласти письмово свої вимоги і звернутися через депутатів обласної ради до керівництва держави.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top