telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Великий святковий концерт підбив підсумки 77-го сезону Сумської обласної філармонії

Ще один концертний сезон завершився у Сумській обласній філармонії. Великий святковий концерт підбив підсумки 77-го сезону.

Привітати артистів – улюбленців мешканців Сумщини – прийшло чимало поважних гостей. Від імені депутатів Сумської обласної ради майстрів сцени віншувала заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна.

Кращим працівникам, які відзначилися у творчій праці, Лілія В’ячеславівна вручила відзнаки обласної ради. Так, за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток музичного мистецтва та з нагоди закриття 77-го концертного сезону Подяки Сумської обласної ради удостоєні артист-соліст-інструменталіст Олександр Желудков та артистка камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» Оксана Горбенко.

Цього дня відзначена Грамотою голови ОДА творча праця художнього керівника жіночого вокального ансамблю «Лада» Лариси Ільченко, а грамотами обласного управління культури і туризму – заслуженого артиста України Леоніда Матвієнка, артистів камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» Олени Кушніренко та Аліни Савчук.

Як зазначила заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна, закриття концертного сезону – це сходження до ще незвіданих вершин, відчинені двері до нових творчих досягнень. Шанувальники музики чекають артистів у наступному сезоні з вагомими творчими напрацюваннями у репертуарі дружнього колективу обласної філармонії.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top