telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Всеукраїнські змагання поїде збірна кращих сільських спортсменів

Минулої суботи на території Сумського національного аграрного університету відбулись традиційні Обласні літні сільські спортивні ігри Сумщини 2016 року.

Учасників змагань на урочистому відкриті вітали заступник голови Сумської обласної ради Лілія Ричкіна, голова громадської ради при обласному управлінні молоді та спорту Олександр Стрельченко, заступник директора Департаменту АПК Сумської ОДА Петро Турчін.

Кращі сільські спортсмени з 14 районів Сумськоі області, загальною кількістю близько 350 учасників, демонстрували своє уміння в різних видах спорту: волейбол (чоловічий та жіночий), міні-футбол, гирьовий спорт, шахи, шашки, легкоатлетичний крос, армспорт, настільний теніс та перетягування линви.

У перетягуванні линви кращими стали представники Охтирського району. Спортсмени Шосткинського району взяли гору в: шахах, шашках, армспорті та міні-футболі. Учасники змагань з Тростянецького району перемогли в волейболі чоловічому, гирьовому спорті та волейболі жіночому. У Сумському районі виявились кращі легкоатлети, а в Роменському – спортсмени з настільного тенісу.

У загальному заліку перемогли сільські спортсмени з Шосткинського району, другими – тростянчани, а замкнула трійку переможців команда Краснопільського району.

За підсумками змагань буде сформована збірна з кращих сільських спортсменів Сумщини, яка й представлятиме нашу область в Берегово (Закарпатська обл.) на Всеукраїнський спартакіаді серед працівників АПК.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top