telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Очільник обласних депутатів вітав сьомий випуск сумських військових ліцеїстів

Голова Сумської обласної ради Семен Салатенко разом з першим заступником голови РНБО та представниками обласної і міської влади привітав кадетів Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка. Це вже сьомий випуск військового ліцею у Сумах.

Випускникам вручили атестати, найдостойнішим – з відзнакою. Крім того, особливими відзнаками РНБО було нагороджено офіцерів особливого складу корпусу та сумських волонтерів.

Ліцеїсти, натомість, подякували викладачам квітами та масштабним парадом і показовим виступом барабанщиків. Далі – священний ритуал: найкращі випускники передали першокурсникам прапор кадетського корпусу.

«Сьогодні ми проваджаємо у велике життя нашу гордість – сумських кадетів, більшість з яких невдовзі стане офіцерами, захисниками нашої держав. Дорогі друзі, доросле життя перед вами, тож пам`ятайте: честь, гідність – найважливіші у нашому житті. А ще не забувайте: саме ви – нові герої нової України!», - наголосив Семен Салатенко.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top