telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати Сумської обласної ради погодили кошти на ремонт ліфту онкодиспансеру та інші об’єкти

Проекти рішень “Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2016 рік” та “Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2016 рік” розглянула постійна депутатська комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Депутати погодили виділення 700 тисяч гривень на капітальний ремонт ліфтів обласного комунального закладу «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер». Також для цього закладу мають спрямувати 200 тисяч гривень з обласного кошторису на придбання датчика для апарата ультразвукової діагностики.

Дискусія відбулась навколо виділення 1 млн гривень на утеплення фасаду обласного архіву. Директор закладу Юрій Олійник аргументував, що у закладі порушені температурно-вологісні норми зберігання документів, а тому останні можуть псуватися. Зважаючи, що архів — це збереження національної пам’яті, він закликав депутатів погодити рішення на виділення коштів, аби не втратити історію Сумщини.

Змінами до бюджету передбачені кошти для обстеження і виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт будівлі обласної ради та адміністрації у сумі 520 тисяч гривень, 400 тисяч - на проведення капітального ремонту покрівлі лікарсько-фізкультурного диспансеру. Погоджено виділення 150 тисяч гривень на придбання спортивного інвентаря для стрільби з лука, 100 тисяч - на поточний ремонт спортивної зали дзюдо, що по вул. Римського-Корсакова в обласному центрі, 60 тисяч для придбання матів для вільної боротьби та панкратіону тощо.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top