telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Регламентна комісія: на порядку денному 28 питань

Відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, процесів децентралізації, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв»язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики.

На порядку денному 28 питань. Зокрема зміни до рішення обласної ради від 25.03 2016 року «Про Комплексну обласну програму правопорядок на 2016-2020 роки», до програми сприяння розвитку місцевого самоврядування у Сумській області на 2015-2017 роки, що передбачає придбання планшетів для депутатів та он-лайн кабінету:

«Дуже слушне питання, зручно, дозволяє постійно бути на зв’язку», – прокоментував рішення голова комісії Валерій Толбатов.

Депутати також розглянули питання щодо реорганізації друкованого засобу масової інформації – обласної газети «Сумщина» та комунального підприємства – «Редакція газети «Сумщина», погодили внесення змін до Положення про управління майном Сумської обласної ради, яким управління визнається розпорядником коштів. Однак, чисельність управління з новими повноваженнями додатково потребує 4 працівників, що становить навантаження на бюджет до кінця року 190 тисяч гривень. З цього питання відбулась дискусія, на комісії воно не набрало необхідної кількості голосів. Відтак, запропоновано винести на розгляд сесії.

Обговорили також листи-звернення депутатів з інших регіонів, зокрема Львівської обласної ради «Про внесення змін і доповнень до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та деяких інших законів України щодо впорядкування виплат жертвам політичних репресій; Закарпатської обласної ради щодо внесення змін до правил перебування транспортних засобів з іноземною реєстрацією на території України.

Комісія погодила ряд кадрових питань та затвердила план роботи на П півріччя 2016 року.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top