telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Завершила роботу тимчасова контрольна комісія Сумської обласної ради

Звіт про роботу тимчасової контрольної комісії Сумської обласної ради з перевірки скарг за фактами незаконного втручання у діяльність комунальних ЗМІ та забезпечення свободи слова на території області заслухали на засіданні постійної депутатської комісії депутатської комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, процесів децентралізації, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики.

Голова комісії, депутат Наталія Калініченко повідомила, що головним завданням роботи комісії було привернути увагу громадськості до проблем незаконного втручання у діяльність комунальних ЗМІ та забезпечення свободи слова на терені регіону.

Необхідність створення цієї комісії було продиктована ситуацією, що склалась у місті Глухів навколо газети «Народна трибуна», а саме рішеннями міської ради щодо звільнення редактора та ліквідацію редакції. Комісія також вивчала ситуацію навколо районної газети у Тростянці та обласної газети «Сумщина».

Депутати взяли звіт до відома та рекомендуватимуть обласній державній адміністрації розробити та внести на розгляд обласної ради Програму підтримки комунальних ЗМІ області, які беруть участь у першому етапі реформування. За словами Наталії Калініченко, на сьогодні на Сумщині 13 таких часописів.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top