telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Анатолій Річкаль: - Недоторканість кордону є особливо значущою для жителів Сумщини

Напередодні професійного свята в Сумському прикордонному загоні відбулися урочистості, на яких були присутні керівники області та міста, ветерани служби. Цього року виповнюється 25 років із дня створення Державної прикордонної служби України.

З нагоди Дня прикордонника сумських охоронців рубежів приїхав привітати перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. Звертаючись до службовців він зазначив, що вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу. Посадовець найвищого органу місцевого самоврядування Сумщини висловив подяку від сільських голів, районних рад, обласної ради за ту плідну співпрацю, яка є між органами місцевого самоврядування та прикордонним загоном. Він зазначив, що сьогодні  суспільно-політична ситуація залежить від стану в прикордонних районах. «Ви робите все для того, аби в прикордонні та на території всієї області був спокій. Ви охороняєте кордон на ділянці майже 600 км з трьома областями Російської Федерації. Ми бачимо, наскільки якісно ви ставитеся до служби. Особливо в цей тяжкий для країни період. Дякую за вашу нелегку і дуже відповідальну службу», - наголосив перший заступник голови обласної ради.

Він побажав охоронцям рубежів миру, здоров’я, добробуту. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня прикордонника Анатолій Річкаль нагородив подяками Сумської обласної ради заступника начальника штабу – начальника відділу управління службою Ігоря Тимошенка, начальника відділу прикордонної служби «Сопич» В’ячеслава Міщенка, офіцера групи кримінального аналізу оперативно-розшукового відділу Марину Хому, начальника комендантського відділення відділу організації повсякденної діяльності штабу Олександра Корнієнка та водія автомобільної групи відділення автомобільного та бронетанкового забезпечення інженерно-технічного відділу Сергія Сивокозова.

В управлінні прикордонного загону відбулася демонстрація військової техніки та озброєння. Також для учасників заходу пройшли виступи прикордонників-кінологів із своїми чотирилапими помічниками.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top