telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Рада підприємців опрацьовує проект Програми розвитку малого та середнього підприємництва

Заступник голови Лілія Ричкіна та депутат обласної ради Сергій Іщенко взяли участь у засіданні ради підприємців при ОДА. Нараду провів голова ради Борис Коган.

На порядок денний засідання виносилося кілька питань, які насамперед турбують підприємців.

Так, було обговорено розпорядження голови облдержадміністрації про Агенцію регіонального розвитку Сумської області, засновником якої виступила ОДА. Цим же розпорядженням утворено робочу групу на чолі з першим заступником голови обласної державної адміністрації Олександром Марченком, а до її складу увійшли керівники окремих підрозділів ОДА, депутати обласної ради, підприємці, юристи, науковці, громадські активісти.

Саме робочій групі доручено розробити рекомендації до проекту установчих документів і до 17 червня провести підготовчу роботу з організації установчих зборів засновників Агенції.

Підприємці на своєму засіданні також розглянули проект Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2016-2018 роки з урахуванням пропозицій розробників цього документу

Лілія Ричкіна переконана, що тільки тоді запрацює Програма, якщо виважено підійти до її розробки, а тоді й реалізації. Тому важливо залучити до цього процесу не лише представників малого і середнього бізнесу, а й тих, хто лише збирається відкривати свою справу, а також представників бізнес-асоціацій, органів влади і місцевого самоврядування тощо. Словом, кожна цільова група має «знайти» своє місце в процесі розробки дієвої програми.

Необхідно налагодити комунікацію з податковою, аби володіти реальними цифрами, виявити основні проблеми чи перешкоди у діяльності підприємців, провести консультації з бізнесом. На майбутнє рада підприємців при ОДА готує репрезентацію та обговорення аналізу бізнес-клімату в області.

На сьогодні уже надійшло 64 пропозиції для включення до проекту заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2016-2018 роки. Робота триває…

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top