telegram Facebook Twitter instagram Youtube

І знову на порядку денному питання гербіцидів та отрутохімікатів…

Депутатська комісія з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства розглянула звернення депутатів Синівської сільської ради Липоводолинського району та Липоводолинської сільської ради стосовно виділення коштів для ліквідації непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин.

За інформацією голови Липоводолинської районної ради Віктора Литвиненка, на території району зберігається 37,8 тонн отрутохімікатів, у тому числі 10,8 тонн на території Синівської сільської ради. «Це небезпека, - зазначив голова ради, - адже отрута зберігається просто неба, вздовж доріг загального значення. До того ж у Синівці поживає 450 дітей…».

Шосткинська районна рада просила виділити кошти з обласного бюджету для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалась на території Шосткинського району наприкінці квітня - початку травня минулого року за участі підприємства «Елга», яке протягом тривалого часу неналежним чином утилізувало хімічні відходи.

- Питання опрацьовуватимуться, райони мають провести експертизи і визначитись з реальною кількістю отрутних речовин, після чого будуть прийняті остаточні рішення, - зауважив голова комісії Володимир Токар. 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top