telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат-укропівець Андрій Божок обурений поведінкою міської влади Глухова

Глухівська міськрада так і не змогла провести сесію у травні, чим завдала шкоди інтересам райцентру. За словами депутата Сумської обласної ради Андрія Божка (фракція УКРОП), він та його колеги не можуть спрямувати на потреби глухівчан свої депутатські кошти через інтриги в оточенні мера Глухова Мішеля Терещенка.

Місяць тому разом з колегою по фракції та округу Марією Коняєвою Андрій Божок спрямував депутатське звернення очільнику районного центру з тим, щоб міський голова скликав сесію Глухівської міськради.

Пленарне засідання терміново потрібне, аби внести зміни до цьогорічної Програми соціально-економічного розвитку міста. Це має відкрити можливість провести субвенцію - спрямувати депутатські кошти УКРОПівців з обласного бюджету до міського на потреби охорони здоров'я та освітніх закладів. Йдеться про суму близько 100 тисяч гривень.

Утім, сесія Глухівської міськради наразі не відбулася: за словами місцевих депутатів – представників Українського об’єднання патріотів, на заваді стали політичні інтриги й протистояння в депутатському корпусі, а також позиція міського голови - за інформацією депутатів, він побоюється, що депутати на ближчій сесії можуть оголосити йому недовіру.

"В сухому залишку маємо наступне: кошти на соціальні потреби глухівчан в обласному бюджеті є. Політична воля нас як депутатів допомогти округу теж є. Але є і Положення про депутатські кошти, де чітко виписана процедура їх виділення: цільове призначення має бути відображене в міському бюджеті шляхом змін до Програми соціально-економічного розвитку міста. Такі зміни може внести в документ міська рада. Глухівські ж депутати саботують проведення сесії. Відповідно, рішення місцевої ради немає і ми не можемо використати його для проведення коштів на червневій сесії обласної ради", - коментує ситуацію Андрій Божок.

"Замість опікуватись містом, відкрити зелене світло для фінансування потреб низки важливих освітянських об'єктів, деякі місцеві депутати разом з мером займаються інтригами. А чим більше затягується проведення сесії - тим пізніше ми з обласного бюджету зможемо допомогти місцевому. Але ж людям потрібна допомога, як то кажуть, ще вчора!", додає він.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top