telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Пільговий проїзд на залізниці з обласного бюджету фінансуватися не буде

Відбулося засідання постійної депутатської комісії обласної ради з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їхніх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

На порядку денному більше десяти важливих для життєдіяльності регіону питань. Одне з яких - звернення начальника виробничого підрозділу «Сумська дирекція залізничних перевезень» щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом.

У зверненні зазначається, що наразі фінансування відбувається з державного бюджету, однак коштів немає, тож вирішили звернутися до обласних депутатів.

«Це державна функція, тарифи на перевезення постійно зростають, натомість якість лишається без змін», - зазначив депутат Володимир Горох. Обговоривши питання, комісія ухвалила рішення відмовити у фін забезпеченні пільгового проїзду з обласного бюджету. Відповідному департаменту обласної державної адміністрації доручено підготувати лист-відповідь.

Комісія також розглянула зміни до обласних програм соціального захисту населення, програми відпочинку та оздоровлення дітей, питання реформування галузі охорони здоров’я, зокрема щодо оптимізації ліжкового фонду у медичних закладах області, технічного переоснащення рентгенологічного кабінету комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення» тощо.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top