telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутати фракції «Відродження» в облраді ініціюють введення мораторію на збільшення тарифів на ЖКГ

«Подальше підвищення тарифів на комунальні послуги не тільки непосильне для українців, але й економічно недоцільне. Адже у лютому середній розмір житлової субсидії (1356 грн) вже перевищив розмір прожиткового мінімуму (1330 грн).

Цього пленарного тижня наші однопартійці у Верховній Раді вкотре звернуться до керівництва парламенту з проханням винести на голосування проект Постанови № 4218, ініційований Партією «Відродження». Ним пропонується запровадити до 2018 року мораторій на подальше збільшення тарифів на комунальні послуги, а також провести аудит витрат виробників послуг, які закладаються у тариф.

Замість нераціонального використання державних коштів, необхідно почати реалізовувати програму енергоефективності у комунальній сфері», — наголосив депутат фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Дмитро Кірюхін.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top