telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Перший заступник голови обласної ради став гостем творчого звіту аматорських колективів Сум

Творчий звіт відбувся в рамках обласного культурно-мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!», присвяченого 25-й річниці Незалежності України.

Під час проходження фестивалю свої творчі звіти представляли райони області, тепер настала черга столиці Сумщини – міста Суми.

Перед початком дійства у холі Палацу культури розгорнулася виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Барвиста вишиванка міста над Пслом», де були представлені вишивані рушники, картини, керамічний та глиняний посуд, ляльки-мотанки, писанки та інші витвори народних умільців. Свою творчість представила і модельна студія з номером «Україна барвиста».

Далі розпочалася урочиста частина та концерт.

Участь у заході взяв перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. Він привітав учасників та гостей з відкриттям культурного свята, а у своєму виступі акцентував увагу на тому, що наша нація талановита – вміє гарно танцювати, співати. Багато відомих сумських артистів і аматорів брали участь у різноманітних всеукраїнських, європейських та світових шоу і конкурсах, звідки привозили призові місця.

«Так співпало, що сьогоднішній звіт проходить у День вишиванки – символу, який єднає українців, де б вони не проживали. І мені приємно бачити у цій залі, що багато з вас долучилися до цього свята і надягли вишиту сорочку», - зазначив Анатолій Річкаль. Він подякував усім учасникам дійства за їхню наполегливу працю, педагогам за те, що прививають дітям любов до української творчості, розвивають народні традиції. А ще за те, що у такий складний для країни час аматори сцени не полишають наших солдат і їздять з концертами на передову, підтримуючи бойовий дух військових.

Загалом цього дня свої творчі номери представили більше 40 аматорських та професійних колективів міста. Гостей дивували сольними та хоровими піснями, танцями, пісочною анімацією, художнім читанням, оркестровою та сольною грою на музичних інструментах тощо.

Творчий вибух талантів сумських артистів не залишив байдужим жодного глядача в залі, за що вдячні гості дарували гучні аплодисменти.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top