telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Конотоп зустрічав українських журналістів

Сумщину, а саме місто козацької слави Конотоп, відвідала делегація журналістів з різних куточків України.

Візит поважних гостей відбувся у рамках проекту «Схід та Захід разом – підвищення спроможності українських місцевих видань», який реалізується за підтримки Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD). За втілення в життя цього проекту відповідають Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща) та МО «Нова генерація» (Херсон, Україна).

Метою візиту було налагодження зв’язків між ЗМІ різних регіонів України, сприяння дискусії на тему професійних стандартів у медіа-середовищі, розвиток знань про ситуацію та виклики в інших регіонах України та сприяння розумінню процесів, які там проходять.

Представники місцевої влади зустріли гостей у кращих українських традиціях, максимально показавши конотопську гостинність. В. о. міського голови Ігор Степанченко висловив свою вдячність гостям за почесний для нашого міста візит та наголосив, що чесність, відвертість та справедливість - це головні критерії у роботі ЗМІ, особливо у сучасних умовах становлення української державності. Він побажав об’єднати зусилля журналістів в напрямку правдивого висвітлення подій в інформаційному просторі.

Учасники делегації взяли участь у засіданні «круглого столу», присвяченому темі саморегуляції медіа-середовища, який організували працівники сектору міської ради з питань внутрішньої політики. Також гості мали змогу ознайомитися з репрезентаціями комунальних ЗМІ міста (ТРО «Кон-такт» та газетою «Конотопський край»), активних громадських організацій «Молодіжний актив Конотопщини» та «Новий час». Журналісти активно ставили запитання, цікавилися громадським та суспільно-політичним життям у місті. Завідувач сектору Інна Панченко зауважила, що дана зустріч є лише початком плідної співпраці Конотопа з журналістами регіональних ЗМІ на Всеукраїнському рівні. Адже до складу делегації входили представники локальних ЗМІ м. Одеса, м. Краматорськ Донецької області, м. Пологи Запорізької області, м. Острог, м. Сарни Рівненської області, м. Рівне, м. Луцьк, м. Суми, м. Ладижин Вінницької області, м. Білопілля Сумської області, з якими обмінялися контактами та обговорили ідеї спільних журналістських проектів.

Приємно вразила представників мас-медіа екскурсія до міського краєзнавчого музею ім. О.М. Лазаревського та музею авіації, трамвайна екскурсія містом, відвідування фестивалю української кухні та благодійного ярмарку у навчальних закладах міста.

Пощастило гостям потрапити і на конкурс проектів інститутів громадського суспільства, що вперше відбувався в нашому місті, реалізація якого стала можлива завдяки роботі відділу молоді і спорту Конотопської міської ради та сектору з питань внутрішньої політики. За словами очільника молоді Ольги Качури, громадські організації Конотопа отримали унікальну можливість втілити свої проекти в життя, взявши участь у конкурсі, оскільки Конотоп - єдиний в області після м. Суми, де відбувся місцевий конкурс проектів.

Насамкінець секретар міської ради Олена Багрянцева вручила гостям на згадку про наше місто козацької слави сувеніри, побажала журналістам творчих успіхів та запропонувала започаткувати традицію подібних зустрічей з метою зростання професійних стандартів, навичок та знань.

У свою чергу, представники делегації медійників відзначили, що приємно вражені тим, що в Конотопі активно розвивається громадський рух, проводиться багато культурно-мистецьких заходів, приділяється велика увага патріотичному вихованню молоді. Журналісти відзначили активність та ініціативність молодої владної команди та зауважили, що будуть ділитися конотопським досвідом у своїх містах.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top