telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Семен Салатенко відвідав Красногорівку і привіз у подарунок 50 вишиванок

Донецьке місто Красногорівка, що знаходиться за 600 метрів від лінії зіткнення, відвідала делегація з Сум на чолі з головою обласної ради Семеном Салатенком та головою бюджетної комісії Оленою Сердюк. Також у складі групи були громадські активісти та волонтери Михайло Подолін, Олександр Кукса і Сергій Супрун.

Семен Салатенко та голова військово-цивільної адміністрації Красногорівки Олег Ливанчук, на запрошення якого й приїхали сумчани, підписали Меморандум про побратимські відносини між Конотопом Сумської області і Красногорівкою Донецької області.

«Поїздка відбулася саме у День вишиванки, - розповіла Олена Сердюк, - бо це – генетичний код нашої нації. І ми приїхали у цей святковий день до красногорівців, щоб підтримати їх у складний для них час, показати, що ми, українці, – разом».

Голова обласної ради разом з сумськими волонтерами подарував жителям містечка 50 вишиванок. Він говорить, що було дуже приємно бачити, як чи не всі жителі Красногорівки зібралися на свято, і через одного були у вишиванках. «Ми розуміємо, наскільки складно людям жити під постійними обстрілами. У день, коли ми приїхали, стрілянина вщухла лише о дев’ятій ранку. Я дякую нашим сумським волонтерам, які не забувають жителів східного регіону, підтримують їх. Видно, що красногорівці відчувають, що їх не залишили з їхньою бідою сам-на-сам. Бажаю і їм, і усім нам миру. Знаю, що Україна переможе», - зазначив Семен Салатенко.

Дякували люди маленького містечка й громадському активісту Михайлу Подоліну, який за три місяці близько 20 разів приїжджав до Красногорівки з гуманітарними вантажами, культурно-мистецькими акціями. Тож за його активність і підтримку Олег Ливанчук урочисто вручив йому військову форму з шевроном військово-цивільної адміністрації Красногорівки.

Передали сумчани й подарунок від міського голови Конотопу Артема Семенихина. Під час відвідин Ливанчуком Конотопу, Артем Юрійович розповів тому, що під час Другої світової війни у Красногорівці діяв похідний провід ОУН Василь Булавський, який загинув у бою з німцями. Тож під час поїздки 19 травня, меморіальну табличку пам’яті Василя Булавського урочисто відкрили на будівлі військово-цивільної адміністрації.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 травня 2016, 08:22

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top