telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

З робочим візитом Липоводолинщину відвідав перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль

Голова Липоводолинської районної ради Віктор Ливиненко ознайомив першого заступника голови обласної ради Анатолія Річкаля, який зробив робочий візит на Липоводолинщину, із благоустроєм селища, зокрема привокзальної території. Районний очільник зазначив, що роботи проводяться завдяки тісній співпраці громади, сільгоспвиробників, приватних підприємців райцентру, а також за підтримки місцевого бюджету селища та бюджету району.

Анатолій Річкаль поспілкувалися із місцевим підприємцем Володимиром Штаньком – головним ініціатором та безпосереднім учасником проведення благоустрою привокзальної території селища.

За результатами зустрічей перший заступник голови обласної ради зазначив, що такий приклад співпраці та співфінансування є одним із найдієвіших способів розвитку громади та повністю відповідає європейському баченню розвитку громад. Також Анатолій Якович подякував приватному підприємцю Володимиру Штаньку і в його особі всім, хто бере активну участь у благоустрої селища. Посадовець висловив сподівання, що з кожним подальшим відвідуванням Липоводолинського району будуть з’являтися нові об’єкти благоустрою. Відратно, що це завдяки використанню прикладу нинішньої співпраці

Анатолій Річкаль побажав успіху і взаєморозуміння у подальшій співпраці на благо громади.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top