telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Прийом громадян з особистих питань здійснив депутат обласної ради Олександр Будник

Прийом громадян - мешканців Краснопільського району - провів у своїй громадській приймальні депутат Сумської обласної ради по виборчому округу №10 Олександр Будник.

Разом із ним із виборцями зустрічалися заступник голови районної ради Іван Гавенко та депутат районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності Любов Капинус.

До обласного депутата звернулися члени Краснопільської районної організації "Союз Чорнобиль" з проханням посприяти в завершенні легалізації вищеназваного об'єднання громадян. Тут же представники районної ради надали відповідні роз'яснення - нині цю процедуру в районі здійснює реєстраційна служба Краснопільської селищної ради. Також ліквідатори аварії на ЧАЕС вкрай стурбовані незадовільним станом фінансування лікування громадян цієї категорії, зокрема в закладах охорони здоров'я обласного центру, низьким рівнем допомоги на поховання та висловили прохання про надання будь-якої можливої матеріальної допомоги на лікування двох тяжко хворих земляків - учасників ліквідації аварії.

Мешканка райцентру просила допомоги у водозабезпеченні її приватного помешкання. Директор Краснопільської ДЮСШ Володимир Мигаль сподівається на сприяння обласного депутата в придбанні вуличних спортивних тренажерів, а Самотоївський сільський голова Іван Перерва - комплекту штор і завіси для відремонтованого будинку культури. Депутат районної ради, начальник Краснопільської ЖЕД Григорій Маслюк просив підтримки стосовно включення до проекту обласної програми охорони навколишнього природного середовища придбання вкрай необхідного сміттєвоза, наявність у районі якого дозволить розв’язавати актуальне і проблемне питання поводження з твердими побутовими відходами.

Усі порушені під час прийому громадян питання Олександр Будник узяв на контроль. Окремі з них потребують додаткового вивчення і часу, але, як запевнив обранець, усі відвідувачі обов'язково отримають вичерпні відповіді чи роз'яснення. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 травня 2016, 14:39

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top