telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Кошти для проїзду учасникам АТО будуть

Профільна депутатська комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва розглянула проект рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 25.03.2016 «Про Обласну програму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2017 роки».

Проектом рішення пропонується внести зміни до рішення Сумської обласної ради від 25.03.2016 «Про обласну програму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2017 роки» та рекомендувати районним та міським (міст обласного значення) радам затвердити місцеві програми здійснення компенсаційних виплат або відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування у міському, приміському сполученні.

Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, становить 40 400 тис. гривень, у тому числі на 2016 рік у сумі 20 200 тис. гривень, на 2017 рік – 20 200 тис. гривень.

Комісія схвалила запропонований проект.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top