telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Облрада звернеться до керівництва держави щодо врегулювання фінансування дорожнього господарства

З метою поліпшення стану автомобільних доріг області, розбудови інфраструктури населених пунктів, створення реальних передумов для проведення об’єднання громад та децентралізації влади в країні обласна рада звертатиметься до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності врегулювання на державному рівні питання фінансування дорожнього господарства. Відповідний проект рішення розглянула постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Загальна протяжність автомобільних доріг загального користування по Сумській області складає 7,2 тис. кілометрів, у тому числі 2,1 тис. км - державного та 5,1 тис. км - місцевого значення. Несучу спроможність втратили 4,9 тис. км доріг, у тому числі 1,3 тис. км державного значення, - йдеться у зверненні.

Зазначається, що на проведення ремонтних робіт в останні роки кошти виділялися в розмірах, значно менших за нормативну потребу, внаслідок чого не витримувалися міжремонтні терміни експлуатації доріг, що прискорювало їх руйнування, збільшувало витрати на утримання.

Тож депутати обласної ради пропонують на законодавчому рівні передбачити відрахування до обласного бюджету на видатки розвитку 50 відсотків від понадпланових надходжень акцизного податку з увезених на митну територію України підакцизних товарів, ввізного та вивізного мита.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top