telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Громади Сумщини подали до Мінрегіону 127 інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку

Заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна взяла участь у засіданні круглого столу на тему: «Удосконалення механізму отримання коштів місцевими бюджетами за рахунок Державного фонду регіонального розвитку». Він відбувся за ініціативи та організації Асоціації районних та обласних рад і при підтримці Мінрегіону.

У заході взяли участь високопосадовці Мінрегіону, голови та представники обласних рад, посадовці центральних органів виконавчої влади, а також експертне середовище.

На засіданні обговорювались питання фінансування з Державного фонду регіонального розвитку та пропонувались альтернативні рішення щодо вдосконалення цієї процедури.

«Громади Сумщини подали до Мінрегіону 127 інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку на загальну суму понад 240 млн. гривень, - зазначила Лілія Ричкіна. – Цьому передувала серйозна робота спеціалістів обласної ради. Так, ми провели навчання серед громад під час написання ними проектів і сподіваємося, що якість проектів повинна покращитися у порівнянні з минулим роком. Наразі чекаємо на Постанову Кабінету Міністрів, яка визначить остаточних переможців відбору 2016 року і громади отримають фінансування на заявлені проекти».

Хоча, вважає посадовиця, механізм розподілення коштів з Фонду є недосконалим, бо не враховується багато аспектів розвитку та специфіки регіонів.

Зазначимо, що незабаром, на сайті Асоціації можна буде ознайомитись із Резолюцією, що була ухвалена на засіданні.

http://dfrr.minregion.gov.ua

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top