telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Миттєве реагування при вчиненні терористичного акту

На базі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України в с. Гаї Роменського району відбулися спільні навчання загонів швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України (Сумської, Луганської, Харківської та Київської областей) та рятівних підрозділів Міжрегіонального центру, спрямованих на напрацювання навичок при взаємодії між загонами, ознайомлення із стандартами діяльності рятівних підрозділів та бригад екстреної медичної допомоги.

«Сьогодення вимагає від нас миттєвого реагування на будь-які виклики: природні явища або злочинні дії. Щодня маємо бути напоготові. Зараз же можна із впевненістю сказати — ми готові до таких ситуацій, що саме й продемонстрували наші рятівники під час проведення цих навчань. Варто додати, що майже увесь особовий склад, який був задіяний у навчаннях, має за плечима й бойовий досвід, який вони отримали під час проведення антитерористичної операції на сході країни», - зазначив секретар Роменської міської ради Валерій Мицик.

Близько 100 чоловік різних служб у найкоротший термін з’явилися на умовному місці теракту, погасили пожежу, винесли поранених та надали екстрену медичну допомогу. Аварійно-рятувальний підрозділ Товариства Червоного Хреста на виклик прибув зі службовими собаками, що дало змогу досягти швидкого результату.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top