telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат обласної ради Наталія Калініченко: «Я захищаю принципи»

«Нас не цікавить політична кухня Глухівщини, Тростянця чи Шостки – все має відбуватися за законом», - зазначила депутат у ході зібрання щодо підбиття перших підсумків роздержавлення ЗМІ на Сумщині.

Наталія Калініченко вважає, що Закон був прекрасним стимулом надати можливість пресі бути вільною, але не в усіх містах та районах влада це зрозуміла. Тож головними проблемами роздержавлення стали політика та майнові питання:

«У нас ці процеси почались ще задовго до ухвалення Закону про роздержавлення. Перший дзвіночок – Глухів, коли мерія «ліквідувала» газету, як тільки редакція вирішила роздержавлюватись. Далі були Тростянець і Шостка».

Депутат акцентувала увагу на тому, що ніде в угодах не прописана жодна політична умова, а те, що відбувається, – це політика подвійних стандартів. ЇЇ підтримав колега - голова обласної організації Спілки журналістів України Віктор Бойко, який наголосив на законності процесів.

Наталія Калініченко закликала журналістів об’єднати зусилля на шляху до утвердження вільної преси через роздержавлення ЗМІ.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top