Микола Ільченко: «У моїй сім’ї заради миру загинуло четверо родичів»

«Я прийшов схилити голову перед пам’яттю своїх предків, що у 22 та 24 роки пішли з життя, захищаючи Батьківщину», - зазначив депутат Сумської обласної ради фракції «Воля народу» Микола Ільченко, який вітав ветеранів у Путивлі.

Каже, що для нього це надзвичайно важливий день, адже у родині четверо склали голови заради миру, заради незалежності нашої держави, заради світлого майбутнього.

На думку депутата, ті події, які наразі відбуваються сьогодні, говорять про те, що люди повинні врахувати помилки минулого і «знайти у своїх душах спокій задля того, аби не гинули хлопці, аби не було розрухи, аби Україна мала можливість більше займатись економікою, а не політикою, і люди не бачили один у одному ворога».

Особливо важливо це для молоді, - зазначив депутат, - саме підростаюче покоління має знати, якою ціною далася Перемога і робити все для того, аби подібне більше не повторювалось.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube