telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Артисти Сумської філармонії – до Дня Перемоги

У Сумській обласній філармонії, в рамках культурно-просвітницької акції «Війна. Перемога. Пам’ять», започаткованої управлінням культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, відбулися урочистості і концерти, присвячені визначним датам: 8 травня - Дню пам’яті і примирення та 9 Травня - Дню Перемоги.

Перед цими знаменними днями артисти філармонії побували з концертами у ряді населених пунктів Сумщини, а також провели адресні концерти в обласному клінічному госпіталі для інвалідів і ветеранів війни та у обласному геріатричному пансіонаті для ветеранів війни і праці.

Заключний концерт акції «Війна. Перемога. Пам’ять» відбувся 9 травня у переповненій концертній залі філармонії. Під оплески слухачів артисти музикою і піснями вітали героїзм українських воїнів у боротьбі з нацизмом. У концерті взяли участь усі творчі колективи та солісти філармонії. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять жертв Другої світової війни.

Подякував учасникам концерту за виступи, привітав ветеранів і всіх присутніх у залі з визначними датами голова обласної ради Семен Салатенко.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top