telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Марія Коняєва: "У питанні висвітлення діяльності депутатів райради мають рівнятися на обласний парламент"

Депутат Сумської обласної ради Марія Коняєва (фракція УКРОП) в інтерв'ю одному з місцевих телеканалів висловила занепокоєння тим, що на сайті Сумської районної ради панує цензура.

За словами депутата, її колега з райради Віталій Пугач напередодні звернув увагу на проблему Стецьківської школи – там вирує антисанітарія, проти якої бореться батьківський комітет за підтримки УКРОПу. Щоб якомога висвітлити проблему, укропівець подав факти й коментарі на сайт районної ради. Але новина там не з’явилася. Очільник районного депкорпусу Вадим Акперов (БПП) пояснив це тим, що на сайті не ставитимуть новини зі згадкою про партійну приналежність укропівця.

Натомість Марія Коняєва вважає це цензурою і зауважує: всі депутати, що пройшли до місцевих рад восени 2015 року, балотувались від політичних партій і спираються в своїй діяльності, у тому числі, відповідними програмами.

"Ми жодного разу не стикалися з проблемами розміщення матеріалів на сайті обласної ради, і нам дивно, чому порушують право на висвітлення депутатської діяльності на сайті Сумської райради. Адже інтернет-представництво належить усім депутатам, а не тільки голові ради. Хай він бере приклад з обласної ради - тут жодних обмежень на публікацію новин немає"

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top