telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумський педуніверситет: тут навчався Герой України

Напередодні великого свята нашого народу – Дня Перемоги – у Сумському педагогічному університеті відбулися урочистості з нагоди вшанування героя сьогодення. Тут відкрито меморіальну дошку на честь випускника цього вишу Героя України, Почесного громадянина м. Суми полковника Олександра Аніщенка.

Заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна, яка взяла участь у заході, переконана, що вшанування подвигу нашого сучасника, як і пам’ять про героїзм і мужність ковалів Великої Перемоги – священні. У роки тієї далекої війни мільйони солдатів і офіцерів ціною власного життя рятували побратимів-фронтовиків. Їхній подвиг через багато років повторив, здавалося б у мирний час, їхній онук. Він урятував своїх поранених товаришів.

На сучасній неоголошеній війні та ж місія, почесний обов’язок – захищати Батьківщину. Полковник Олександр Аніщенко виконав її до кінця, поклавши на вівтар майбутньої перемоги своє молоде життя.

На урочистості до університету прибули численні гості – серед них рідні, друзі, Олександра Григоровича учасники АТО, ветерани Вітчизняної війни, сьогоднішні студенти, посадовці. Всі вони вклонитися подвигу Героя.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top