telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині свята пройшли без провокацій

У День пам’яті і примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні публічну безпеку та порядок на Сумщині забезпечували майже 600 поліцейських та членів громадських формувань.

8-го травня на території області відбулося 13 заходів до Дня пам'яті та примирення, участь у яких взяли близько 3000 осіб.

До охорони громадського порядку залучили 100 працівників поліції та військовослужбовців.

9-го травня відбулося святкування 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди в 47 населених пунктах регіону пройшли масові заходи, в яких взяли участь понад 21 тисячі осіб.

Мітинг – реквієм «У святому мовчанні над Вічним вогнем» біля Меморіалу Слави зібрав понад 5000 чоловік. Ще близько 500 людей зібралися на вул.Героїв Сталінграду.

Для забезпечення охорони громадського порядку та оперативного реагування на повідомлення та звернення громадян під час святкування, були задіяні майже 600 працівників поліції, військовослужбовців та членів громадських формувань.

З метою недопущення актів вандалізму під охорону взято 70 пам’ятників та меморіалів.

Поліція продовжує працювати в посиленому варіанті несення служби. Особлива увага приділяється забезпеченню правопорядку на вулицях, запобіганню ДТП на автошляхах області. В обласному управління поліції працює оперативний штаб, який в щодобовому режимі відслідковує оперативну обстановку в області, аби не допустити її загострення.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top