telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко провів офіційну зустріч із делегацією з Республіки Польща

Семен Салатенко провів робочу зустріч із представниками польської делегації, яка відвідала Сумщину в рамках бізнес-форуму «Cумщина Invest - 2016. Україна - Польща: Інвестиції. Розвиток. Партнерство».

7 травня керівник депутатського корпусу разом із сенатором Сената Республіки Польща, доктором технічних наук Гжегожом Пецкіжем, Генеральним Консулом Республіки Польща в Харкові Янушем Яблонським, віце-консулом Яном Здановським та представниками польської бізнес-місії обговорили ряд важливих питань.

Мова, зокрема, йшла про пожвавлення стосунків у економічній сфері, подальший розвиток партнерських відносин науково-освітніх закладів, поширення інформації стосовно туристичного потенціалу регіону тощо.

Гжегож Пецкіж подякував голові обласної ради за його ініціативу, всебічну підтримку та високий рівень організації бізнес-форуму, якій відбувся 5-6 травня. Він висловив сподівання, що учасники форуму з обох сторін  отримали не тільки задоволення від спілкування, але й знайшли можливості для спільного ведення бізнесу. У свою чергу Януш Яблонській подякував спікеру обласного парламенту за високий рівень організації форуму, підтримав ідею Семена Салатенка зробити такий захід щорічним та залучити до його роботи представників сусідніх регіонів.

У ході розмови очільник обласної ради отримав запрошення для представників влади та бізнесу на аналогічний бізнес-форум, який відбудеться найближчим часом у Республіці Польща.

Також сторони домовились про подальшу співпрацю та розвиток стосунків. «Польща - наш найголовніший союзник в Європі. Мені дуже приємно, що такі гості завітали до Сум. Сподіваюсь, що наша співпраця буде лише посилюватись»,- зазначив Семен Салатенко.

Останнє оновлення на Субота, 07 травня 2016, 17:34

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top