telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Перший заступник голови обласної ради привітав ветеранів у госпіталі

За традицією, напередодні Дня Перемоги, керівництво Сумщини та депутати обласної ради привітали учасників і ветеранів бойових дій, які знаходяться на лікуванні в обласному госпіталі для ветеранів ВВВ та інвалідів. Нині тут перебуває 185 пацієнтів.

Перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль зайшов особисто до кожного ветерана в палату, хто не має зараз змоги самостійно пересуватися. Він подарував їм квіти, привітав із святом Перемоги та сказав, що низько вклоняється всім, хто завойовував мир у буремні роки Другої світової війни і вижив наперекір долі. Він побажав їм міцного здоров’я, ще довго залишатися в строю і жити в мирній, процвітаючій країні.

Анатолій Якович оглянув приміщення і умови перебування ветеранів, поспілкувався з пацієнтами, подякував медперсоналу закладу та пообіцяв підтримку від депутатського корпусу обласної ради.

Не змінюючи традицій, у дворі госпіталю для ветеранів накрили стіл, де вони мали змогу поспілкуватися, побажати один одному здоров’я, випити, як і годиться фронтові сто грамів, і подивитися прекрасний концерт, який для них підготували колективи обласного центру.

За даними Департаменту соціального захисту населення, нині на Сумщині проживає лише 405 учасників бойових дій Другої світової війни. А загалом в області понад 47 тисяч ветеранів різних воєн. Із них 3,5 тис. інвалідів війни; 10,9 тис. учасників бойових дій. Із загального числа ветеранів на обліку в органах соціального захисту населення області перебуває 5,8 тис. учасників бойових дій за участь в антитерористичній операції (46 з них мають статус інваліда війни), 3 учасники війни та 187 осіб, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top