telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко: «Інвестиційний Форум дасть поштовх для подальшого розвитку інвестиційної привабливості Сумщини»

«Сумська обласна рада, за підтримки своїх партнерів - Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine, Сумського державного університету та Сумського національного аграрного університету, вперше проводять інвестиційний Форум у такому форматі, - зазначив голова обласної ради Семен Салатенко під час офіційного відкриття Міжнародного інвестиційного Форуму СУМЩИНА INVEST-2016. УКРАЇНА-ПОЛЬЩА: ІНВЕСТИЦІЇ. РОЗВИТОК. ПАРТНЕРСТВО. – Ми маємо дружні стосунки з Польщею вже півтори тисячі років. Зараз її економіка зробила великий ривок у багатьох галузях і впевнено розвивається. Наша ж країна лише вийшла на старт. Тому ми запросили наших західних сусідів, аби вони поділилися з нами досвідом, особливо в аграрній та ІТ сферах, у яких Сумщина має високий потенціал».

У роботі Форуму взяли участь представники Міністерств та відомств, народні депутати України, керівники провідних компаній Сумської області, керівники вищих навчальних закладів, представники ICC Ukraine та очільники регіональних відділень Міжнародної Торгової Палати; з польської сторони – представники Люблінського Воєводства та міста Люблін, Генерального Консульства Республіки Польща в місті Харків, керівників провідних компанії Польщі.

Консул з економічних питань Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові Вольдемар Ліщинський акцентував увагу в своєму виступі, що поляки під час реформ допускали помилки, тому зараз хочуть допомогти українцям їх не повторювати. Він говорить, що польська сторона відкрита до співпраці і ділитиметься досвідом.

«Для нас важливо презентувати економічний потенціал регіону. Знайти європейських партнерів, показати їм, що Сумщина – інвестиційно-приваблива область. Тут динамічно розвивається сільське господарство, наука, IT-технології», – зауважив керівник регіонального представництва ICC Ukraine в Сумській області Володимир Демура. – Головне завдання ICC Ukraine якраз  і полягає у поглибленні міжнародної кооперації, збільшенні потоків іноземних інвестицій в економіку країни та окремих територій».

Під час форуму голова обласної ради Семен Салатенко репрезентував економічний потенціал та інвестиційні можливості Сумської області. Він наголосив на тому, що нам  дійсно є чим похвалитися, над чим працювати і що розвивати. Він висловив сподівання, що цей Форум дасть поштовх для подальшого розвитку інвестиційної привабливості Сумщини і побажав усім учасникам плідно попрацювати, знайти кожному для себе багато корисної інформації, гарних партнерів задля розвитку бізнесу.

Присутні переконані, що проведення Форуму в Сумах сприятиме поглибленню діалогу між Україною і Польщею, зміцненню дружби між Сумщиною та Люблінським воєводством, встановленню корисних контактів між українськими та польськими підприємцями, пошуку нових партнерів для реалізації спільних проектів у сільському господарстві, переробній галузі, у сфері IT-технологій, тощо.

Завтра делегація з Польщі ознайомиться з роботою ТОВ «Керамейя», АТ «Технологія», ТОВ «Горобина» та ПАТ «Сумський завод продтоварів».

Останнє оновлення на Четвер, 05 травня 2016, 13:37

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top