telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко репрезентуватиме інвестиційний потенціал області

Завтра о 10.00 на базі СНАУ відбудеться відкриття Міжнародного інвестиційного Форуму «СУМЩИНА INVEST - 2016. УКРАЇНА - ПОЛЬЩА: ІНВЕСТИЦІЇ. РОЗВИТОК. ПАРТНЕРСТВО». Напередодні заходу в обласній раді відбувся брифінг за участі голови обласної ради Семена Салатенка, керівника регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати ІСС Ukraine Володимира Демури та ректора СНАУ Володимира Ладики.

Керівник депутатського корпусу Семен Салатенко пообіцяв, що під час Форуму доповість про економічну ситуацію в області і репрезентуватиме інвестиційний потенціал Сумщини. Зокрема він зазначив, що обласна рада підтримує ініціативи бізнесменів та науковців, адже є дискусійним майданчиком регіону, де треба чути думки і напрацьовувати шляхи вирішення проблем.

Він повідомив, що Сумська обласна рада проводить такий Форум уперше, а його мета – налагодження комунікацій між місцевим бізнесом і людьми, які готові інвестувати у регіон та створювати нові робочі місця: «Чому саме Польща? Ми такі ж слов’яни, як і вони. Нам цікаво, як їм вдалося за такий короткий термін відбудувати свою державу. До того ж Польща – наш найближчий сусід, який найбільш динамічно розвивається».

Володимир Демура зазначив, що поштовх заходу дав польський форум «ЛЮБЛІН-INVEST», в якому взяла участь делегація з Сумщини: «Ми відчули, що Європа має гроші й готова інвестувати. Ми маємо бути готовими ці інвестиції прийняти. Треба об’єднувати зусилля, аби зробити Сумщину інвестиційно-привабливою».

Керівник регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати ІСС Ukraine Володимир Демура підкреслив, що тренд розвитку Сумщини - наука, агробізнес, IT-технології. Тож одна з дискусійних панелей форуму буде присвячена агробізнесу, інша розвитку – IT-технологій.

Володимир Олексійович акцентував увагу на необхідності розвитку відповідних напрямків та запропонував внести корективи до програми «Сумщина – 2020».

«Останнім часом АПК нарощує міць. 45% валютних прибутків Україна має саме від аграрного сектора… І цим треба скористатися, вивчати польські технології», – зазначив ректор СНАУ Володимир Ладика.

Він розповів про те, що цьогоріч 236 студентів СНАУ поїдуть на практику до Польщі, університету потрібні контакти, у цьому їхня цікавість у форумі.

Наразі у СНАУ відкривають нову спеціальність «Регіональний менеджмент», що важливо для розбудови економіки нової України.

Останнє оновлення на Середа, 04 травня 2016, 16:29

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top