telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Завтра в Сумах відбудеться Міжнародний інвестиційний Форум (Програма проведення)

У роботі Форуму «СУМЩИНА INVEST-2016. УКРАЇНА-ПОЛЬЩА: ІНВЕСТИЦІЇ. РОЗВИТОК. ПАРТНЕРСТВО» передбачається участь представників Міністерств і відомств, народних депутатів України, керівників провідних компаній Сумської області, керівників вищих навчальних закладів, представники ICC Ukraine та очільників регіональних відділень Міжнародної Торгової Палати; з польської сторони - Генерального Консульства Республіки Польща в місті Харків та керівників адміністрації Люблінського Воєводства і міста Люблін,провідних компанії країни.

Мета форуму - поглиблення діалогу та комунікацій між Україною і Польщею, а також окремими регіонами країн, розвиток та активізація транскордонної співпраці, налагодження співробітництва у бізнес-середовищі, встановлення корисних контактів між українськими та польськими підприємцями, пошук нових партнерів для реалізації спільних проектів у сільському господарстві, переробній галузі, у сфері IT-технологій тощо.

Програма Міжнародного інвестиційного Форуму СУМЩИНА INVEST-2016. УКРАЇНА-ПОЛЬЩА: ІНВЕСТИЦІЇ. РОЗВИТОК. ПАРТНЕРСТВО» додається.

 

Останнє оновлення на Середа, 04 травня 2016, 11:00

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top