telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Голова обласної ради спільно з поліцейськими забезпечував громадський порядок у Пасхальні свята

Пасхальні свята у регіоні пройшли спокійно. Аби створити максимально безпечні умови для відпочинку, дозвілля мешканців та гостей області на Великодні свята поліція Сумщини працює у посиленому варіанті несення служби.

Для охорони громадського порядку на вулицях та інших місцях області були задіяні понад 224 працівника поліції та військовослужбовців Національної гвардії. Для попередження протиправних провокаційних дій щодо меморіальних комплексів, братських могил, обелісків та пам’ятників, до зазначених об’єктів були наближені посилені наряди поліції.

«Охорону публічного порядку та культових споруд в обласному центрі забезпечували 80 працівників поліції. Їм допомагали близько 300 членів громадських формувань та громадськості, серед яких був і очільник Сумської обласної ради Семен Салатенко. Це, мабуть, перший випадок в історії правоохоронних органів Сумщини, коли керівник такого рівня у складі патрулів вийшов забезпечувати громадський порядок разом із поліцейськими», - зазначив начальник Головного управління поліції Микола Лушпієнко.

Окрім забезпечення публічної безпеки на вулицях міст та населених пунктів працівники поліції працювали над розкриттям та розслідуванням скоєних злочинів та правопорушень.

Так, 1 травня до поліції надійшло 410 повідомлень, серед яких дві дорожньо-транспортні пригоди, тяжке тілесне ушкодження, грабіж, п’ять крадіжок. Вжитими оперативними заходами винні у спричиненні тілесних ушкоджень та скоєння грабежу були затримані, розкриті дві крадіжки, злочини, пов’язані із підробкою документів та розповсюдженням наркотиків.

Працівники поліції і надалі продовжують нести службу в посиленому режимі аби мешканці та гості Сумщини почували себе у безпеці.

Останнє оновлення на Середа, 04 травня 2016, 08:51

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top