telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумщина готується до інвестиційного Форуму

Сьогодні під головуванням керівника обласного депутатського корпусу Семена Салатенка відбулося засідання робочої групи щодо проведення Міжнародного інвестиційного Форуму «СУМЩИНА INVEST - 2016. УКРАЇНА - ПОЛЬЩА: ІНВЕСТИЦІЇ. РОЗВИТОК. ПАРТНЕРСТВО», який пройде на Сумщині 5-6 травня.

За словами виконавчого директора регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати ІСС Ukraine в Сумській області Ігоря Коротича, свою участь у заході підтвердили представники Консульства Республіки Польща в Харкові, 13 польських компаній та Міністерства закордонних справ України. Також очікується приїзд народних депутатів України, представників Сумського земляцтва, Асоціації міст України, Міжнародної Торгової Палати ІСС Ukraine.

До речі, свою продукцію репрезентує одна з ведучих польських компаній, що спеціалізується на випуску сільгосптехніки. Також будуть представники консалтингових фірм, що супроводжують український бізнес у Польщі.

Свою продукцію репрезентуватимуть і місцеві товаровиробники. Поки що їх кількість уточнюється. Міські голови та голови районних рад розкажуть про інвестиційний потенціал своїх територій. Для польських гостей проведуть екскурсії на АТ «Технологія», ТОВ «Керамейя», ТМ «Олівія» ПАТ «Сумський завод продтоварів» та ТОВ «Горобина».

Формат Форуму передбачає чотири складові: виставку, пленарні засідання, безпосереднє спілкування бізнесменів та дискусійні панелі. В останніх буде дві тематики. У першій панелі – сільськогосподарський потенціал Сумщини, агробізнес, перспективи міжнародного співробітництва, розвиток сільських територій. Під час другої дискусійної панелі йтиме мова про інформаційно-комунікаційні технології. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 квітня 2016, 13:59

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top