telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат вручив школярам сільської школи комп’ютер

Костянтин Товстуха, депутат Сумської обласної ради народився і виріс в селі Орлівка, Ямпільського району. І хоча вчився у школі в сусідньому робітничому селищі  Свеса, та весь вільний час дитинства проводив в Орлівці.

Тут у нього з’явилися перші справжні друзі. Тут гартувався його характер, на маминому та бабусиному городі, на домашньому господарстві. Костянтинові  Товстусі добре відомо, як важко на селі дається кожна зароблена копійка.

Тому, коли дізнався, що єдиному шкільному комп’ютерові вже стільки років, скільки восьмикласникам, пообіцяв директорові, Ніні Дворніченко, вирішити цю проблему.

29 квітня, напередодні Великодня, земляк завітав до школярів з пакунками.

Перед лінійкою учнів Ніна Андріївна порадувала депутата тим, що маленькі орлівчани за двадцять років існування нового приміщення школи зберегли його у відмінному стані. І в навчанні школярі одні з перших у списку сільських шкіл Ямпільського району.

А Костянтин Товстуха, передаючи комп’ютер школярам підкреслив, що й надалі допомагатиме дружному колективу педагогів і школярів, бо бачить успіхи в навчанні учнів і у педагогічній діяльності вчителів.

До речі, нинішній візит депутата до сільської школи не виключення з правил, а правило його діяльності. Перед цим Костянтин Товстуха придбав принтер для Свеського ліцею, лінолеум для покриття підлоги у Княжицькій школі, забезпечив паливом автобус, що підвозить учнів  Дружбівської школи №2. 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top