telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У святкові дні на Сумщині цілодобово працюватиме штаб з охорони правопорядку

У звичайному режимі він працюватиме з 30 квітня до 10 травня, у посиленому режимі – під час святкових днів.

Сьогодні відбулася нарада по координації роботи штабу під головуванням керівника обласного депутатського корпусу Семена Салатенка, на якій були присутні його перший заступник Анатолій Річкаль, міський голова Сум Олександр Лисенко, представники правоохоронних структур, громадських організацій, учасники АТО та ті, хто має дозвіл на носіння зброї.

 

На нараді обговорювалося питання злагодженої роботи дій усіх, хто братиме участь у патрулюванні, аби в повній мірі забезпечити охорону правопорядку на свята. Окрім правоохоронних органів, які повинні нести службу в рамках своїх повноважень, на добровільне патрулювання вийдуть і представники громадських організацій. Усі вони готові оперативно реагувати на можливі непередбачувані ситуації.

Водночас присутні закликали сумчан під час свят дотримуватись правил безпеки, виявити максимум громадської свідомості та поваги один до одного, не порушувати порядок та благоустрій міста. Окрім того повідомляти про усі підозрілі ситуації або провокації на гарячі телефони штабу швидкого реагування: 050 551-47-68 та 067 319-78-09

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 квітня 2016, 09:30

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top