telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Лілія Ричкіна та Едуард Пінчук розповідали про мужність та патріотизм

Депутати  обласної ради, представники фракції Радикальної партії України Едуард Пінчук та Лілія Ричкіна відвідали Сумське вище професійно-технічне училище  будівництва та автотранспорту.

Справа в тім, що в училищі триває «Тиждень мужності», і депутатів запросили до участі у заходах.

Завітавши на урок мужності, учасник АТО, кіборг, який мужньо тримав оборону під Донецьком Едуард Пінчук розповів всю правду про війну на Донбасі. Депутат показав юнакам та дівчатам свої фото з бойових завдань - оборони Донецького аеропорту та подарував училищу на пам’ять книгу – «Пекло аеропорту», яка написана зі спогадів реальних захисників летовища.

Заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна, звертаючись до учнів, зазначила, що Україна на початку важливого шляху. На її думку нині народжується справжня українська нація і цьому сприяє і перейменування вулиць, шана до прапору України, повсемісно блакитно-жовті кольори: «Ми почали усвідомлювати себе українцями. Ми довели, що можемо гуртуватись, аби відстоювати наші інтереси. Нажаль, лише трагедія АТО дала поштовх частіше замислюватись над тим, в якій країні живемо і пишатися тим, що живемо саме в Україні».

 

Останнє оновлення на Четвер, 28 квітня 2016, 15:07

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top