telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати-укропівці в Сумській обласній раді оприлюднили перші плани витрат «депутатських коштів»

Проміжні цифри витрат і цільове призначення коштів подали в інформаційний простір Марія Коняєва та Андрій Божок, чия основна увага зосереджена на інфраструктурних проектах Глухівщини.

Зокрема, до депутатів по допомогу зверталися освітяни – переважно представники шкільних та дошкільних навчальних закладів та профільного управління глухівської мерії. 

До Марії Коняєвої звернулися з проханням про допомогу колективи Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, загальноосвітньої школи І ступеня №5, дитячої групи «Бджілка» Глухівського дошкільного навчального закладу «Ромашка» та художньо-естетичного відділу міського центру позашкільної освіти. На потреби зазначених закладів буде спрямовано понад 47 тисяч гривень.

До Андрія Божка звернулися з проханням облаштувати дитячий майданчик у Глухові мешканці будинку по вул. Ціолковського, 3, колектив дошкільного навчального закладу (Центр розвитку дитини) «Світлячок», який потребує ремонту, а також батьківський комітет та керівництво загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №№ 3 та 6, яким потрібно поліпшити матеріальну базу. Сума необхідних фінансів, що підуть з депутатських коштів, становить близько 46 тисяч гривень.

Нагадаємо, згідно з рішенням Сумської обласної ради про Порядок фінансування виконання депутатами їх повноважень у 2016 році, народним обранцям виділено по 200 тис грн. на покращення соціально-економічного розвитку області. Кошти депутатами повинні використовуватися, насамперед, на об’єкти соціально-культурної сфери.

Разом з тим, для такого фінансування необхідні зміни до міської програми економічного та соціального розвитку - їх повинні прийняти на сесії депутати міської ради Глухова. Укропівці сподіваються, міська влада райцентру з цим не зволікатиме.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top