telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Семен Салатенко: «У підсумку вашої діяльності – здоров’я та життя людей»

28 квітня вже тринадцятий рік поспіль в Україні відзначають День охорони праці. Голова обласної ради Семен Салатенко взяв участь в урочистостях та привітав спеціалістів у галузі охорони праці з їхнім професійним святом.

У малій сесійній залі обласного Будинку рад зібрались люди, чия діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями при виконанні виробничих завдань та службових обов’язків.

«За даними Міжнародної організації праці кожного дня на виробництві гинуть 5 тисяч людей, це більше ніж за рік в АТО. Лікарі – лікують людей, прикордонники – охороняють наші кордони, ваша праця – на перший погляд, непомітна, однак така важлива - адже за нею здоров’я та життя людей», - звернувся з вітальним словом до присутніх Семен Салатенко.

Він побажав усім охоронцям праці  доброго здоров’я, миру, незгасної життєвої енергії, ясного травневого неба, сімейного тепла, затишку і вручив грамоти обласної ради. Їх отримали начальник технічного бюро ремонтно-експлуатаційної служби публічного акціонерного товариства «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш» Сергій Лазаренко та перший заступник начальника Управління Держпраці у Сумській області Вячеслав Мазник.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top